Silent Tennis Ball Shooting Robot Tennis Training Machine

Silent Tennis Ball Shooting Robot Tennis Training Machine

Tenis Makinesi Fabrikası Düşük Fiyat Tenis Shooter Tenis Besleme Makinesi Parametre Hız: 20-140 km / s Frekans: 1.8-6 saniye / top Top Kapasitesi: 150 adet s Renk: Kırmızı, Siyah, Beyaz Çekim tekerleği: dahili Pil: ekstra 1. hız: 20-140Km / s 2.Frekans: 1.8-6 saniye / top 3. Top Kapasitesi: 150...
Chat Now

Product Details

Фабрика за тениски машини со пониска цена Тенис стрелец машина за хранење тенис
Параметар

Брзина: 20-140 км / ч Фреквенција: 1,8-6 секунди / топка
Капацитет на топката: 150 парчиња Боја: црвена, црна, бела
Тркало за стрелање: внатрешна батерија: дополнителна

1.Сподели: 20-140км / ч
2.Фреквенција: 1,8-6 секунди / топка
3. Капацитет на топката: 150 компјутери
4. Цветен: црвен, црн, бел


Функција

1.Смарт далечински управувач со целосна функција (брзина, фреквенција, хоризонтален агол, спин)
2.Хуманизиран дизајн, внатрешна служба насока, попрактична обука
3. Едно копче за да изберете шест видови на топчеста линија
4. Бидете погодни за секоја тениска топка (тренинг тенис, играње тенис, итн.)
5. Внатрешна батерија со голем капацитет што може да трае 3-4 часа

                  
Деловни термини:
1. Термин на плаќање: T / T, Western Union.
2. Трговски рок: Цените на EXW, не вклучуваат такса за данок и испорака.
3. Гаранција: до 24 месеци, не за делови за еднократна употреба. 4. Пакување: Секој производ Посебен пакет, силни надворешни картони со иверица.
Внимание: Не користете влажна топка или валкана топка за обука за да избегнете оштетување на машината
Совршени детали: Двоен S систем за снабдување со топка
Погодно е и за тренинг тенис и за тениски натпревар
Надградено тркало за стрелање
Мека материјал со висок квалитет, меки и топки што не штетат
Телескопска шипка: Лесна за носење
Работа со двојно напојување: AC 100V-120V или 220V-240V, DC12V по избор.
По услугата: Професионална техничка услуга и целосно снабдување со резервни делови
Гаранција: 2 години
Ве молиме забележано: бар-кодот е сертификат за одржување на вашата машина под гаранција
Адреса: Фума индустрија област, Чиганг, град Хумен, Донггуан, Гуангдонг, Кина


Режим за обука
Обука за длабоки топки Средна фиксна точка Предходна фиксна точка Бекхенд фиксна точка
Обука за лесни топки Средна фиксна точка Предходна фиксна точка Бекхенд фиксна точка
Широка линија топка Широка линија на светло топка Широка линија на длабока топка
Тесна линија на тесна Тесна линија на светло Тесна линија Тесна линија на длабока топка Шест тренинг на тресна топка
Три линиски тренинг топки Три линиски тренинг со лесни топки Три линии тренинг со длабоки топки
Други тренинзи со топки Хоризонтална обука за замав Прекинување на тренинг со топки Горе и долу обука за вртење

Поддршка за продажба: поддршка секој ден цело време во текот на целиот процес од самиот почеток да се согласите за условите. Машината ќе биде испратена навреме, испораката ќе трае 2-15 дена генерално по уплатата. Машината за тениски топки ДК има внатрешна осцилација што ја прави многу прецизна и ја задржува прецизноста од 1 до последната топка, што другите добро познати марки со надворешна осцилација не можат. Уште повеќе, надворешната осцилација прави да работи тивко и без бучава и може да понуди високо ниво на обука за неговиот мистериозен правец на стрелање.

Контакт: Софија Лиу
Е-пошта: sophia@dksportbot.com
          sophia@siboasi.com.cn
Whatsapp (Телефон): +8615274764891


Hot Tags: silent tennis ball shooting robot tennis training machine, China, manufacturers, suppliers, factory, buy, wholesale, in stock

Inquiry

You Might Also Like