Factory Basketball Feeding Machine Basketball Playing Machine

Factory Basketball Feeding Machine Basketball Playing Machine

インテリジェントバスケットボールトレーニング機器バスケットボール自動給餌機 モデル:DL3 実験的証拠:インテリジェントバスケットボールトレーニング機器は、プレーヤーの潜在能力を最大限に引き出すことができます。アスリートのトレーニング効果は、従来のトレーニング方法の30倍です。 製品パラメーター ブランド:DKSPORTBOT 名前:インテリジェントバスケットボールマシン 直流:110V-220V(オプション) 容量:5ユニット 電力容量:96W 頻度:2.3-6秒/ボール 正味重量:120KG 水平角:180度...
Chat Now

Product Details

Горизонтальний кут: 180 градусів
Перед тим як підняти сітку, займіть невеликий простір. Піднявши сітку, відрегулювавши вертикальний кут, а потім поклавши кнопку СТАРТ, ви можете вибрати багато видів тренувальних режимів.
Багатошвидкісне регулювання Доступно для трьома точковими та двома точковими знімками, контролюючи відстань зйомки та висоту зйомки. Ручка цвітіння сливи регулює висоту подачі. Відповідно до вашого зросту чи вимог до тренування, ви можете вибирати режим, який вам подобається вільно.
Найвища висота подачі - 2 метри, найнижча - 1,2 метра.
Обслуговування з фіксованою точкою на 180 градусів по черзі
Навчання стійкості для лову, пострілу та швидкості переміщення реакції

Баскетбольні стрілецькі машини відскокують, роблячи і пропущені постріли. Ці відстріли допомагають гравцям отримувати більше пострілів за менший час. Автоматизовані машини передають баскетбол назад гравцеві і можуть бути запрограмовані на те, щоб кинути баскетбол майже на будь-яке місце на підлозі. Також є домашні стріляльні машини, і вони насправді не передають м'яч вам назад, але використовують жолобну систему, щоб повернути баскетбол вам. Кожна версія цих машин для баскетбольної стрільби може допомогти вам отримати втричі більше пострілів, тоді як автоматизовані машини можуть допомогти вам встати в десять разів більше пострілів.
Багато середніх шкіл та коледжів володіють автоматизованими машинами, оскільки вони зазвичай коштують від $ 2800 і вище. Є одна основна компанія, яка виробляє автоматичні машини для баскетбольної стрільби - SIBOASI і DKSPORTBOT в Китаї.
Ми фабрика з Китаю, у нас є веб-сайт з продажу Alibaba, який запевнить, що ви отримаєте товари хорошої якості та запропонує вам два роки гарантії. Ми також відправимо нашого техніка, щоб запропонувати Вам послуги за кордоном, якщо виникнуть проблеми з продажем.

S6829-2详情页-蓝色-英文_03_01

Remote Control for S6829-2

Hot Tags: factory basketball feeding machine basketball playing machine, China, manufacturers, suppliers, factory, buy, wholesale, in stock

Inquiry

You Might Also Like