Czech Best Use Basketball Machine

Czech Best Use Basketball Machine

funkcie: 1.Môžete cvičiť držanie streleckej polohy, držanie zručnosti, dvojbodové a trojbodové fotografovanie. Výstrely s pevným bodom, streľba z pohybu, skokové strely, prázdne strely atď. 2.Pevný bod, vodorovná guľa, rotácia, nastavenie rýchlosti, nastavenie frekvencie 3.Výpočtový sieťový systém, ktorý sa môže použiť na 1 `3 gule 4. Natáčané bodové alebo horizontálne snímanie so 180 stupňami 5. Zacvičte si fyzickú silu a rýchlosť reakcie Vypracovať výskum praktického vybavenia Uľahčite cvičenie Parametre produktu: power 110-220W Pracovný výkon 96 W Frekvencia 2,3 - 6 sekúnd / lopta Čistá hmotnosť 120 KG Kapacita lopty 5PCS Servírovacia výška 1,2 - 2 M Uzavretý objem 90 * 64 * 172CM Objem balenia 94 * 68 * 185CM Horizontálny uhol 180 stupňov Výkon: 110 - 220 W Pracovný výkon: 96 W Frekvencia: 2,3 - 6 sekúnd / lopta Čistá hmotnosť: 120 KG Kapacita lopty: 5 ks, výška podania: 1,2 - 2 M Uzavretý objem: 90 * 64 * 172CM Objem balenia: 94 * 68 * 185CM Horizontálny uhol: 180 stupňov Vhodné pre: Enterprise, osobné, parkové námestie, škola, školiace inštitúcie, klub, športové mesto, vybrané mestá. Tréningové metódy: In-situ streľba (2 body, 3 body), Marching shot, pull-up jump shot, tiptoe, swish, hook, back shot, turnaround jump shot, taktický výcvik, koordinačný tréning, pohyb nohy, rýchlosť pohybu, fyzický sila a vytrvalosť. Experimentálny dôkaz: Inteligentné basketbalové tréningové vybavenie môže inšpirovať maximálny potenciál hráča. Tréningový účinok športovcov je 30-krát väčší ako v prípade tradičných tréningových metód. Vhodný pre mužov, ženy a deti „Nútené“ zlepšenie fyzickej sily a vytrvalosti je vybavenie štandardným a neúnavným „spoločníkom / trénerom“, ktorý čaká na svedectvo o svojich limitoch: Zoznámte sa s praxou a limitujte. Zlepšenie „nútenej“ mobility a schopnosti reagovať je podávané v akomkoľvek uhle na ihrisku a hráč sa pohybuje a reaguje na loptu podľa smeru obsluhy zariadenia. Nastaviteľná rýchlosť Rýchla stopa Pomalá trať Predný 2 bodový, 3 bodový tréning Ľavý 2 bodový, 3 bodový tréning Ľavý 45 stupňov 2 body, trojbodový tréning Vpravo 45 stupňov 2 body, trojbodový tréning Vpravo 2 body, trojbodový výcvik Päť funkcií Trojrozmerný cyklus Nastaviteľná rýchlosť Nastaviteľná výška Nastaviteľná frekvencia Nastaviteľná zaťahovacia sieť Najrýchlejšia frekvencia 2,3 s / guľa; Najnižšia frekvencia 6 s / guľa Vhodné pre Námestie škola Enterprise Personal Park Školiaca inštitúcia Klub Športové mesto Najlepšie mestá Viac ako jeden možný: Multifunkčný basketbalový tréningový stroj, efektívnejšie školenie 1. Choďte okolo prekážok a strieľajte (skoková strela) 2. Tréning s dvoma údermi 3. Tréning trojhodinového výstrelu 4. Spolupráca viacerých hráčov
Chat Now

Product Details

Best Basketball Machine in Czech

funkcie:

1.Môžete cvičiť držanie streleckej polohy, držanie zručnosti, dvojbodové a trojbodové fotografovanie. Výstrely s pevným bodom, streľba z pohybu, skokové strely, prázdne strely atď.

2.Pevný bod, vodorovná guľa, rotácia, nastavenie rýchlosti, nastavenie frekvencie

3.Výpočtový sieťový systém, ktorý sa môže použiť na 1 `3 gule

4. Natáčané bodové alebo horizontálne snímanie so 180 stupňami

5. Zacvičte si fyzickú silu a rýchlosť reakcie


Vypracovať výskum praktického vybavenia

Uľahčite cvičenie

Parametre produktu:

power 110-220W

Pracovný výkon 96 W

Frekvencia 2,3 - 6 sekúnd / lopta

Čistá hmotnosť 120 KG

Kapacita lopty 5PCS

Servírovacia výška 1,2 - 2 M

Uzavretý objem 90 * 64 * 172CM

Objem balenia 94 * 68 * 185CM

Horizontálny uhol 180 stupňov


Výkon: 110 - 220 W Pracovný výkon: 96 W

Frekvencia: 2,3 - 6 sekúnd / lopta Čistá hmotnosť: 120 KG

Kapacita lopty: 5 ks, výška podania: 1,2 - 2 M

Uzavretý objem: 90 * 64 * 172CM Objem balenia: 94 * 68 * 185CM

Horizontálny uhol: 180 stupňov

Vhodné pre: Enterprise, osobné, parkové námestie, škola, školiace inštitúcie, klub, športové mesto, vybrané mestá.

Tréningové metódy: In-situ streľba (2 body, 3 body), Marching shot, pull-up jump shot, tiptoe, swish, hook, back shot, turnaround jump shot, taktický výcvik, koordinačný tréning, pohyb nohy, rýchlosť pohybu, fyzický sila a vytrvalosť.


Experimentálny dôkaz:

Inteligentné basketbalové tréningové vybavenie môže inšpirovať maximálny potenciál hráča. Tréningový účinok športovcov je 30-krát väčší ako v prípade tradičných tréningových metód.


Vhodný pre mužov, ženy a deti

„Nútené“ zlepšenie fyzickej sily a vytrvalosti je vybavenie štandardným a neúnavným „spoločníkom / trénerom“, ktorý čaká na svedectvo o svojich limitoch: Zoznámte sa s praxou a limitujte.

Zlepšenie „nútenej“ mobility a schopnosti reagovať je podávané v akomkoľvek uhle na ihrisku a hráč sa pohybuje a reaguje na loptu podľa smeru obsluhy zariadenia.

Nastaviteľná rýchlosť Rýchla stopa Pomalá trať Predný 2 bodový, 3 bodový tréning Ľavý 2 bodový, 3 bodový tréning

Ľavý 45 stupňov 2 body, trojbodový tréning Vpravo 45 stupňov 2 body, trojbodový tréning Vpravo 2 body, trojbodový výcvik


Päť funkcií

Trojrozmerný cyklus Nastaviteľná rýchlosť Nastaviteľná výška Nastaviteľná frekvencia Nastaviteľná zaťahovacia sieť


Najrýchlejšia frekvencia 2,3 s / guľa; Najnižšia frekvencia 6 s / guľa

Vhodné pre

Námestie škola Enterprise Personal Park

Školiaca inštitúcia Klub Športové mesto Najlepšie mestá


Viac ako jeden možný: Multifunkčný basketbalový tréningový stroj, efektívnejšie školenie

1. Choďte okolo prekážok a strieľajte (skoková strela)

2. Tréning s dvoma údermi

3. Tréning trojhodinového výstrelu

4. Spolupráca viacerých hráčov


Hot Tags: czech best use basketball machine, China, manufacturers, suppliers, factory, buy, wholesale, in stock

Inquiry

You Might Also Like