China Factory Basketball Shot Trainer DL3 Intelligent Machine

China Factory Basketball Shot Trainer DL3 Intelligent Machine

Inteligentní basketbalové tréninkové vybavení Basketbalový automatický podavač Model: DL3 Experimentální důkaz: Inteligentní basketbalové tréninkové vybavení může inspirovat hráčův maximální potenciál, tréninkový efekt sportovců je 30krát vyšší než u tradičních tréninkových metod. Parametry...
Chat Now

Product Details

Inteligentní basketbalové tréninkové vybavení Basketbalový automatický podavač

Model: DL3

Experimentální důkaz: Inteligentní basketbalové tréninkové vybavení může inspirovat hráčův maximální potenciál, tréninkový efekt sportovců je 30krát vyšší než u tradičních tréninkových metod.

Parametry produktu

Značka: DKSPORTBOT

Název: Inteligentní basketbalový stroj

Stejnosměrný proud: 110V-220V (volitelné)

Kapacita: 5 jednotek

Výkon: 96 W

Frekvence: 2,3 - 6 s / míč

Čistá hmotnost: 120 kg

Horizontální úhel: 180 stupňů

Před zvedáním sítě zaberte malý prostor. Po zvednutí sítě, úpravě svislého úhlu a následném stisknutí tlačítka START si můžete vybrat mnoho druhů tréninkových režimů.

Vícestupňová úprava K dispozici pro tříbodový i dvoubodový snímek ovládáním vzdálenosti a výšky střelby. Kolečko květu švestky nastavuje výšku podávání. Podle vaší výšky nebo požadavku na trénink si můžete zvolit režim, který se vám líbí.

Nejvyšší obslužná výška je 2 metry, nejnižší obslužná výška je 1,2 metru.

180 stupňů Pevný bod Obsluha po zatáčkách

Trénujte stabilitu pro chytání, výstřel a rychlost pohybující se reakce


Basketbalové střelecké stroje odskočily a zmeškaly výstřely. Tyto výstřelky pomáhají hráčům vstát více výstřelů za kratší dobu. Automatické stroje předávají basketbal zpět hráči a mohou být naprogramovány tak, aby házely basketbal téměř na jakékoli místo na podlaze. Existují i domácí střelecké stroje a ty ve skutečnosti míč nepředávají zpět k vám, ale používají skluzový systém, který vám basketbal vrací. Každá verze těchto basketbalových střeleckých strojů vám může pomoci vstát třikrát tolik výstřelů, zatímco automatizované stroje vám pomohou vstát desetkrát tolik výstřelů.

Mnoho středních a vysokých škol vlastní automatizované stroje, protože obvykle stojí 2800 USD a více. Existuje jedna hlavní společnost, která vyrábí automatizované basketbalové střelecké stroje - SIBOASI a DKSPORTBOT v Číně.

Jsme továrna z Číny, máme náš web pro prodej alibaba, který vás ujistí, že dostanete zboží dobré kvality a nabídne vám dvouletou záruku. Rovněž zašleme našeho technika, aby vám nabídl zámořský servis, pokud existují poprodejní problémy.


Hot Tags: china factory basketball shot trainer dl3 intelligent machine, China, manufacturers, suppliers, factory, buy, wholesale, in stock

Inquiry

You Might Also Like