Shuttlecock Shooting Machine Serve Badminton Feeding Machine

Shuttlecock Shooting Machine Serve Badminton Feeding Machine

DB2 Бадминтон машина за затворање на копчиња 1. Комплетни функции со далечински управувач 2. Прилагодување на аголот на фотографирање електронски 3. Електричен систем за кревање 4. Литиумска батерија со голем капацитет (работа 3 ~ 5 часа) 5. Исклучителен и модерен изглед 6. Покријте ја...
Chat Now

Product Details

DB2 Бадминтон машина за затворање на копчиња
1. Комплетни функции со далечински управувач
2. Прилагодување на аголот на фотографирање електронски
3. Електричен систем за кревање
4. Литиумска батерија со голем капацитет (работа 3 ~ 5 часа)
5. Исклучителен и модерен изглед
6. Покријте ја фреквенцијата на далечинскиот управувач 100 метри
Мулти-комбинација на функции за стрелање топки
1. Функција со две линии (широка, средна, тесна)
2. 6 видови на функција на вкрстена линија
3. Случајна
Преносен и држач за преклопување со голем капацитет
Капацитет на топката: 200 топки
Издржливи тркала за сликање со високо-квалитетен PU материјал
Агол на фотографирање се прилагодува електронски
Автоматско статичко кревање и трајни тркала со сопирачка
Специјален челик, постабилен
Инсталирајте совети
1. Ставете статив во вистинската позиција
2. Ставете ја главната машина десно во адаптерот за статив, а потоа заклучете ја завртката цврсто
3. Ставете го држачот десно на завртката.
4. Функција
5. 1.Полна функција за интелигентни далечински управувачи (брзина, фреквенција, агол, итн.), Целосно автоматско кревање.
6. 2. Висината на сервисирање е до 7,5 метри со совршена функција за кршење
7. 3. Погоден за кој било бадминтон
8. 4.На високи перформанси фотоелектричен сензор ја прави машината посигурна и стабилна.
9. 5.Интелигентно програмирање на капка точка, само-програми за различни начини на обука
10. DB2 Бадминтон машина за затворање на копчиња


Мулти-комбинација на функции за стрелање топки
Функција со две линии (широка, средна, тесна)
6 видови на функција на вкрстена линија
Случајно

Инсталирајте совети
Држач за Shuttlecock Главна машина Трипод
Првиот чекор: ставете статив во вистинската позиција.
Вториот чекор: ставете ја главната машина право во адаптерот за статив, а потоа заклучете ја завртката цврсто.
Третиот чекор: ставете го држачот десно на завртката.

Предности
Преносен и удобен: Автоматско статив за статичко кревање и трајни тркала со сопирачка.
Литиумска батерија со голем капацитет: работен час: 3-5 часа
Комплетни функции со далечински управувач
Добро прилагодување: Мулти-агол може да се прилагоди со далечински управувач.
Функција за електрично кревање: Добро мотор, работно време: 10 години
Исклучителен и модерен изглед

 Пакување со дрвена кутија за извоз
Испорака откако добивме уплата
Картон со иверица
Главна машина: 58 * 53 * 51см
Став: 34 * 26 * 152см
Нашите услуги
Две години гаранција
Ние ви помагаме да ја поправите машината бесплатно и да ви ги испраќаме деловите и додатоците бесплатно, додатоците за потрошен материјал не се вклучени.


Hot Tags: shuttlecock shooting machine serve badminton feeding machine, China, manufacturers, suppliers, factory, buy, wholesale, in stock

Inquiry

You Might Also Like