Badminton Practice Machine

Badminton Practice Machine

1. Top model for training & playing; 2. High quality ; 3. years warranty for all clients all over the world; 4. Good price ; 5. Welcome to do business with us ; 6. Email address : sukie@dksportbot.com 7. Whatsapp ID : +86 136 6298 7261
Chat Now

Product Details

 

Attn : Sales Manager :  Miss Lady Sukie 

Whatsapp ID :              +86 136 6298 7261--on line in 24 hours for you  ;

Email box :                    sukie@dksportbot.com 


Welcome to contact us soon at your most convenient time !

 


DB2 Shuttlecock feeding equipment -Top Model :

 

Kontrolli i largët LCD 1.Fully funksional (shpejtësia, frekuenca, trajektorja, etj.)

2. Programim inteligjent për të vendosur tërë gjykatën në 28 pika shigjeta

3. Kolona ngritëse automatike me një buton mund të ndalet në çdo lartësi.

4. Sistemi automatik i furnizimit me energji inteligjente (100-240 V) për të mbrojtur makinën.

5. Rregullimi automatik i lartësisë vertikale, lartësia e shërbimit mund të jetë deri në 8 metra

6.Remontimi i lartësive vertikale të funksionit të dy linjave (të gjera, të mesme, të ngushta)

7. funksion i rastit, gjashtë lloje të anijeve, funksioni pauzë, i përshtatshëm për të vepruar

8. Përbërësit kryesorë: rrotat e zjarrit dhe motori kryesor i materialeve me cilësi të lartë janë të qëndrueshme, jeta e motorit mund të jetë deri në 10 vjet

9. Dizajn i lehtë dhe i dobishëm i çështjes

10. Rrotat e palosshme të trekëmbëshit me frena, të lehta për t'u transportuar

11. Kapaciteti: 180 tragete

12. Aksesorët përfshijnë një telekomandë, kabllo ngarkimi dhe kabllo energjie


 

1

3

5

4

6

7

8

9

10

11

12

 


 

Looking forward to hearing from your inquiry !

Hot Tags: badminton practice machine, China, manufacturers, suppliers, factory, buy, wholesale, in stock

Inquiry

You Might Also Like